Zespół

Mr. Schwabe
Prezes Zarządu++49 – 34293 – 500-0
vhg@vhg-group.com
Mr. Mietschke
Prokurent , Kierownik Oddziału Hermes
++49 – 34293 – 500-0
vhg@vhg-group.com
Mrs. Buschold
Prokurent, Księgowa++49 – 34293 – 500-41
buschold@vhg-group.com
Mrs. Voigt
Asystent  zarządu, Kierownik działu handlowego++49 – 34293 – 500-20
voigt@vhg-group.com
Mrs. Djadi
Sekretariat
++49 – 34293 – 500-0
sekretariat@vhg-group.com
Mrs. Kraft
Sprzedaż, reklamacje, rachunki,
opracowywanie objektów++49 – 34293 – 500-22
kraft@vhg-group.com
Mrs. Bieber
Handlowiec
++49 – 34293 – 500-21
bieber@vhg-group.com
foto-vhg Mr. Schwabe
Marketing, eins3D
++49 – 34293 – 500-32
marcoschwabe@vhg-group.com
Mrs. Dittmar
Kadry
++49 – 34293 – 500-31
dittmar@vhg-group.com